Сінгапур - місто-держава, розташована на островах в Південно-Східній Азії з такою маленькою територією, що влада змушена збільшувати її за допомогою намиву. Однак це не заважає Сінгапуру бути фінансовим і торговим центром Південно-Східної Азії, а також одним з найбільших виробників електроніки в світі.
Сінгапур тривалий час був частиною Британської імперії, тому законодавча система заснована на англійському праві.
Низький рівень корупції та оподаткування, сприятливий інвестиційний клімат і англійська як офіційна мова зробили Сінгапур одним з найбільш привабливих країн для ведення бізнесу.
Реєстрація та діяльність компаній регулюється Законами Сінгапуру «Про компанії» та «Про партнерства з обмеженою відповідальністю».
Закон про компанії передбачає безліч видів компаній (публічні, приватні, з обмеженою та необмеженою відповідальністю), але в основному використовуються приватні компанії з обмеженою відповідальністю (Pte. Ltd). В державі Сінгапур, офшор буде доречним, оскільки там зручна юрисдикція для установи холдингів завдяки своїй податковій системі.
річний оборот компанії не перевищує S $ 10 million;
загальні активи компанії на кінець фінансового року не перевищують S $ 10 million;
кількість штатних працівників не перевищує 50 осіб.
З метою оподаткування розрізняють компанії-резиденти і нерезиденти. Резиденти підпадають під звичайне оподаткування держави Сінгапур, офшор відповідно, знаходиться в положенні угод про уникнення подвійного оподаткування.
Нерезидент (компанія, керована за межами Сінгапуру) платить податок лише на прибуток, джерело якого знаходиться на території.
Щоб користуватися звільненням від податків компанія повинна підтверджувати інформацію про джерела та суми доходів, країну походження доходу, ставки податку іноземної держави, суми, сплачені як податки в іноземній державі. Слід зазначити, що влада Сінгапуру дуже ретельно перевіряє цю інформацію.
Корпоративний податок - 17%). Якщо компанія сплатила корпоративний податок, акціонери не сплачують податок на дивіденди.
Законодавець передбачив також певні пільги для нових компаній (в перші три роки роботи).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Також надається додаткове вирахування, яке становить 25% (але не більше 15 000 сінгапурських доларів) від суми нарахованого податку.
Податок на дивіденди - 0%.
Податок на відсотки - 15%.
Податок на роялті - 10%.
GST (аналог VAT) - 9%.
Відсутній.
Сінгапур підписав більш ніж 70 угод про уникнення подвійного оподаткування, в тому числі, і з Україною.
Сінгапур офшор чи ні? Сінгапур не являється офшорною зоною і не входить в «чорні списки» юрисдикцій. При цьому реєстрація бізнесу або фірми в Сінгапурі може бути дуже вигідним рішенням, оскільки місцева податкова система надає пільги та преференції, зокрема для нових інвестицій та стартапів. Тому в деяких висловах може вживатися Сінгапур як "офшор". Україна також не визнає Сінгапур як офшорну зону.
Якщо ви плануєте відкрити компанію або Вам необхідна реєстрація фірми в Сінгапурі, звертайтеся до наших юристів за консультацією:
+38 (098) 737-88-88
Ми допоможемо вам купити «офшор» в Сінгапурі або в будь-якій іншій юрисдикції на найвигідніших умовах.
Вартість реєстрації компанії в Сінгапурі формується індивідуально під кожного клієнта та залежить від обраної форми підприємства, тому отримайте фінальну ціну у комерційній пропозиції після уточнення усіх деталей нашим юристом.