Послуги
UA
ENRU

Реєстрація компанії в США

Фото 1 - Реєстрація компанії в США

Про США

Сполучені Штати Америки – країна великих можливостей та перспектив. Ідеальне поєднання економічної сили, внутрішньої конфіденційності та пільгової податкової системи. Америка щорічно входить до десятки кращих країн для як відкрити компанію в США, володіє глобальним внутрішнім ринком збуту та великими торговими шляхами, а головне – концентрує на материку безліч іноземних інвесторів і, як наслідок, стартапів.

 

Для того, щоб відкрити фірму в США, важливо ознайомитися з усіма вимогами національного законодавства, вибрати найбільш вигідний штат і форму для створення компанії, а також визначити, які обов'язки покладаються на юридичних осіб в Америці. Як відомо, у США існує 50 автономних штатів, кожен із яких має свої особливості. З точки зору вигідності побудови міжнародного бізнесу, виділяються такі штати як Вайомінг, Делавер та Флорида. Саме в цих регіонах сприятливий економічний та податковий клімат для нерезидентів та прості вимоги до власності та структури компаній.

ПЕРЕВАГИ ВІДКРИТТЯ КОМПАНІЇ У США

  • США – вигідна юрисдикція для таких напрямків як E-commerce, IT, консалтинг, діджитал індустрії, дизайну та торгових компаній
  • Високий рівень конфіденційності США не бере участі в обміні інформацією CRS
  • Розвинена правова система, яка забезпечує надійний захист бізнесу
  • Широка торгова мережа та масштабний ринок збуту всередині Америки
  • Сильна та стабільна економіка передової наддержави планети
  • Можливість оптимального оподаткування при цьому працюючи не в офшорі
  • Зрозуміла та прозора система корпоративного управління компанією
  • Можливість залучити інвестиції
  • Зручна робота з маркетплейсами
  • Розвинена банківська інфраструктура
ЗАКОНОДАВСТВО

У США діє законодавство на федеральному рівні, яке застосовується по всій території США та на рівні кожного окремого штату. Таким чином, кожен штат має свою конституцію, законодавчу, виконавчу та судову владу. Перш ніж відкрити компанію в Америці, важливо вивчити законодавство конкретного штату, в якому планується реєстрація бізнесу в США.

Наприклад, створення та діяльність компаній у штаті Вайомінг регулюється Законом про компанії з обмеженою відповідальністю Вайомінгу (Wyoming Limited Liability Company Act), у Делавері своїм законом – Delaware Limited Liability Company Act, у Флориді – Florida Business Corporation Act.

 
Види компаній
 

Для ведення бізнесу в США найбільш поширеними нерезидентами формами компаній є:

  • LLC (Limited Liability Company);
  • Corp. (Corporation).

 

LLC у США вважається унікальною гібридною формою компанії, яка поєднує в собі особливості корпорації та приватного підприємця. Підходить для того, щоб відкрити компанію в США нерезиденту для невеликого та середнього бізнесу.

Найпоширеніші види Корпорацій: C-Corporations та S-Corporations. S-corporations має обмеження щодо кількості акціонерів та вимоги щодо їх резидентності в США. Тому для реєстрації компанії у США нерезидентом для великого бізнесу та залучення інвестицій використовується форма саме C-Corporations.

Фото 1 - Реєстрація компанії в США

ВИМОГИ ЗА ФОРМАМИ КОМПАНІЙ

РЕЄСТРАЦІЯ LLC У США
  • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, вимог щодо внесення немає.
  • LLC діє на основі operating agreement, складність якого залежить виключно від побажань засновників компанії.
  • Компанія може керуватися своїми засновниками або найнятим для цього менеджером.
  • Засновники – щонайменше один учасник фізична чи юридична особа, вимог до резидентності немає. Компанія з одним учасником може бути визнана приватним підприємцем з відповідним індивідуальним оподаткуванням (застосовується податок на прибуток фізичних осіб).
  • Менеджер - призначається керувати компанією, може бути юридичною чи фізичною особою. Резидентність США не потрібна.
  • Частки володіння визначаються виключно угодою засновників (Operating Agreement). Дозволено частки з правом голосу та без права голосу.
  • Секретар – не потрібно.
  • Конфіденційна інформація – дані про бенефіціарні власники не доступні публічно.
  • Звітність – подається щорічна фінансова звітність, у деяких випадках звітність подають учасники LLC.
  • Офіс – обов'язкова наявність реєстраційного агента та юридичного офісу на території США.
РЕЄСТРАЦІЯ C-CORP У США
  • Мінімальний статутний капітал – не встановлено, формується шляхом випуску акцій.
  • Акції – доступні різні типи та класи акцій.
  • Акціонери – щонайменше один учасник фізична чи юридична особа. Кількість та резидентність акціонерів не обмежується. Можлива легка зміна акціонерів. Якщо акціонер залишає компанію або продає свої акції, корпорація C може продовжувати бізнес.
  • Рада директорів – призначається акціонерами для управління компанією. Відповідає за визначення стратегічного напряму діяльності компанії, а також за найм її повсякденних керівників та посадових осіб, до яких мають входити як мінімум президент і секретар.
  • Менеджмент – обирається Радою директорів для виконання повсякденних завдань (призначаються такі посади як керівник, секретар тощо.).
  • Збори акціонерів - рада директорів має проводити збори, які мають фіксуватись протоколами. Законодавство вимагає від акціонерів та ради директорів проводити щонайменше одне зібрання на рік.
  • C-corporation має призначити агента-резидента, який буде відповідальним за подання інтересів компанії у разі судових розглядів.
  • Конфіденційна інформація – дані про бенефіціарні власники не доступні публічно.
  • Звітність – щорічна підготовка та подання фінансового звіту (annual tax report) є обов'язковою.
  • Офіс – необхідна наявність реєстраційного агента та юридичного офісу на території США.
  • C-Corporation самостійно сплачує податок зі свого прибутку. Можливі додаткові відрахування з податків.
  • Корпорації забезпечують найнадійніший захист своїх власників від особистої відповідальності.
оподаткування

У США діє досить складна та багатоступінчаста податкова система. Податки сплачуються на федеральному, регіональному та місцевому рівні. У кожному штаті встановлюються додаткові ставки податків, які найчастіше додаються до федеральної ставки.

У США можливі три основні типи оподаткування щодо доходу компаній: за принципом "фіскальної прозорості", як C-Сorporation або S-Corporation.

Оподаткування за принципом "фіскальної прозорості" - податки з доходів компанії сплачують засновники компанії, а не сама компанія. Це випадок всіх LLC, якщо вони не виберуть оподаткування типу Corporation.

І тут застосовуються ставки федерального податку на доходи фізичних осіб.

На федеральному рівні: Ставки податку на доходи фізичних осіб визначаються за прогресивною шкалою: від 10% до 37% залежно від суми річного доходу.

Усі ставки застосовуються на основі оподатковуваного доходу, не обов'язково фактичної кількості грошей, зароблених цього року. Багато залежить чи подається податкова декларація самостійно або з другим членом сім'ї (чоловіком/дружином). Також можливо врахувати різні пільги та вирахувані витрати.

На рівні штату: Додатково до федеральної ставки кожен штат встановлює свої ставки податку на доходи фізичних осіб.

Оподаткування типу Corporation

Усі Corporations та LLC, які обирають оподаткування Corporation, сплачують корпоративний податку з прибутку. І знову необхідно враховувати три рівні оподаткування США.

На федеральному рівні: ставка прибуток підприємств – 21%.

Податки на рівні штату:

Вид податку\штат

Вайомінг

Делавер

 Флорида

Податок на прибуток компанії

0%

8,7%

5,5%

Sales tax (аналог ПДВ)

4%

0%

6%

Франшизний налог

50 USD/рік

до 250 USD/рік

немає

Якщо компанія не веде бізнесу у США та не має джерела доходу на території США. У такому разі компанія може вибрати для оподаткування статус S-Corp і не сплачувати податок на прибуток у США.

У США також діє податок із продажу (sales tax). Це непрямий податок, ставки якого визначаються лише на рівні штатів і залежить від конкретних штатів, де реалізовуються товари чи надаються послуги. Ставки sales tax варіюються від 2,9 до 7,25% на рівні штату. Окрім ставки на рівні штату, місцеві органи влади у 35 штатах стягують додатковий sales tax у розмірі від 1% до 5%.

Кожна компанія, яка продає товари та/або надає послуги, що підлягають оподаткуванню sales tax, та перевищує встановлені на рівні штату порогові показники, повинна зареєструватися платником sales tax у тому штаті, де вона продає товари та/або надає послуги. Як правило, йдеться про економічні порогові показники: такі як річний обсяг продажів або кількість угод (наприклад, понад 100 000 доларів США (USD) продажів у штаті або понад 200 угод у штаті).

Franchise tax (податок на франшизу) – спеціальний податок, який стягується з компанії на рівні штату, де вона зареєстрована. Мета цього податку – підтвердити право компанії існувати як юридична особа та вести бізнес на території конкретного штату.

Податок на франшизу введено в 13 штатах та Вашингтоні, округ Колумбія, його розрахунок варіюється від штату до штату. Ставка податку може бути фіксованою або розраховуватись на підставі чистої вартості компанії-платника податків (у відсотках). Наприклад, у штаті Делавер мінімальний розмір franchise tax становить $175 а максимальний – $250 000. Оплата franchise tax не залежить від того, чи генерує компанія прибуток.

Більше
ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутній.

Більше
ДОГОВОРИ ПРО УНИКНЕННЯ ПОДВІЙНОГО оподаткування

Штати підписали близько 60 договорів про уникнення подвійного оподаткування, зокрема з Україною.

Згідно з цими договорами, резиденти (не обов'язково громадяни) іноземних держав оподатковуються за зниженою ставкою або звільняються від американських податків на пасивні доходи, які вони одержують із джерел на території США. Ці знижені ставки та звільнення варіюються залежно від держави та конкретних видів доходу.

Більше
ОСОБЛИВОСТІ

Відкриття фірми в США – рішення, яке однозначно дасть свої плоди, але перед тим як поспішити реєструвати бізнес варто пам'ятати про різницю в законодавстві штатів (Делавер, Вайомінг, Флорида та інші) та враховувати особливості місцевого законодавства. Кожен штат має свої переваги і може бути вигідним для певних видів діяльності. Щоб дізнатися, яка діяльність буде вигідніша в конкретному штаті, скористайтеся індивідуальною консультацією наших фахівців.

Детальніше про кожен штат читайте за посиланнями:

Більше

ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ ВІДКРИТИ КОМПАНІЮ У США АБО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ФІРМУ В АМЕРИЦІ ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТА, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

+38 (098) 737-88-88

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ КУПИТИ КОМПАНІЮ «ОФШОР» У США (ШТАТ ДЕЛАВЕР, ВАЙОМІНГ) АБО в БУДЬ-ЯКИЙ ІНШІЙ ЮРИСДИКЦІЇ НА ВИБІР.

Вартість реєстрації компанії в США формується індивідуально під кожного клієнта і залежить від набору обраних послуг, тому отримайте фінальну ціну у нашій комерційній пропозиції після консультації з юристом.

Обговорити проект
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити
Новини по темі
США - беззаперечний лідер у глобальному рейтингу стартап-екосистем за 2024 рік
Сполучені Штати Америки зберігають свою домінуючу позицію в глобальному рейтингу стартап-екосистем, посідаючи перше місце у Global Startup Ecosystem Index 2024. З загальним балом 215 001 США значно випереджають решту країн, демонструючи потужний розвиток інноваційних підприємств та технологій.
Як перевірити компанію в США?
У цій статті ми звернемо увагу на методи та ресурси, що надають можливість здійснити ефективну перевірку американських компаній, зокрема з використанням реєстру компаній США. Розберемося, які інструменти та процеси необхідні для аналізу корпоративної активності, фінансового становища та інших ключових аспектів функціонування підприємств у Сполучених Штатах.
В США запустили Реєстр бенефіціарів: як звітувати?
Розповідаємо про зміни у корпоративному законодавстві США, які вступили в силу з початком 2024 року. Так, згідно нового Закону про корпоративну прозорість (CTA) компанії, які зареєстровані в США повинні тепер подавати інформацію про бенефіціарних власників у формі звіту до Мережі боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN).
Для чого потрібні номери EIN, ITIN та DUNS в США?
Керування бізнесом в Сполучених Штатах передбачає проходження через різноманітні адміністративні процеси, а отримання відповідних ідентифікаційних номерів є ключовим етапом для власників бізнесу.
Американський FinCEN хоче збільшити строки подання бенефіціарів
Агентство по боротьбі з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США (FinCEN) опублікувало пропозицію щодо продовження терміну подання компаніями звітів про бенефіціарних власників. Так, таку процедуру хочуть провести наразі лише для компаній, які будуть створені чи зареєстровані з 1 січня 2024 року та до 1 січня 2025 року.
Американські компанії мають подати звіт BE-12 до кінця червня
Аналітичне бюро США повідомляє про необхідність пройти обов’язковий збір даних по компаніям, які зареєстровані в США та мають іноземну участь.
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ:
Реєстрація компанії в США - вартість та терміни?
З вартістю та термінами послуги Реєстрація компанії в США Ви можете ознайомитись звернувшись до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією ✓.
Як правильно вибрати юрисдикцію чи іноземний банк?
Для правильного вибору ірисдикції або іноземного банку, де Ви збираєтеся створити компанію та/або відкрити рахунок, необхідно визначити Ваші цілі і виходячи з цього фахівці нашої компанії проконсультують Вас щодо найбільш привабливої для Вас та Вашого бізнесу юрисдикції/банку.
Бажаєте більше дізнатися про Реєстрація компанії в США?
Заходьте на сайт компанії "Саmpio Group" і дізнавайтеся все про Реєстрація компанії в США ✓.
Реєстрація компанії в США - найкращі умови тільки у нас.
Зв'язатися з нами можна за номерами телефону: +38(098) 737-88-88, +380(67) 444-18-08, або за електронною адресою kiev@campiogroup.com
Наскільки корисна інформація?
Натисніть на зірку, щоб оцінити!
Середня оцінка 5/5. Кількість оцінок: 8
Компанія в Грузії
6500€
Рахунок у Швейцарії
від 1000€
Компанія на Кіпрі
від 2500€
Компанія у Швейцарії
25000 CHF
Компанія в Англії
від 950€
Форма зворотного зв'язку
Залишіть своє питання, ми передзвонимо
Відправити